Zábradlí pro francouzská okna

V našem internetovém obchodě nabízíme kromě klasického zábradlí také zábradlí pro francouzská okna. Stejně jako veškerá jiná námi nabízená zábradlí jsou i zábradlí pro francouzské okna té nejvyšší kvality. Zvolit si můžete typizovaná zábradlí pro francouzská okna v mnoha běžných rozměrech. Kromě toho dodáváme atypická zábradlí pro francouzská okna, pokud si nemůžete vybrat ze standardních rozměrů.

Zábradlí pro francouzská okna ANDROMEDA: sestává ze skleněné tabule bez madla. Zábradlí Andromeda využijete pro francouzské okno o šířce 600 - 2000 mm. Je možné ho doplnit nerezovým madlem.

Dále nabízíme zábradlí pro francouzské okno KARINA. Zábradlí pro francouzská okna KARINA má nerezové madlo, jež je připevněno v horní části zábradlí. Spodní část zábradlí je tvořena horizontální prutovou výplní. Zábradlí pro francouzské okno Karina dodáváme pro okna o šířce 600 - 1400 mm.

Cenově nejdostupnější zábradlí pro francouzská okna je typ PHOENIX. Toto zábradlí pro francouzská okna je tvořeno vertikální prutovou výplní a nerezovými trubkami. Zábradlí Phoenix lze objednávat v šířce 600 - 2000 mm.

Zábradlí pro francouzská okna TAURUS představuje sloupkovou variantu zábradlí pro francouzská okna s vertikální výplní; lze ho objednávat pro okna v šířce 600 - 2000 mm.