Stavební pouzdro

Internetový obchod pouzdra-zabradli.cz Vám nabízí širokou škálu stavebních pouzder, a to stavební pouzdra různých značek, vždy se však jedná o stavební pouzdra vysoké kvality. Nejběžnějším typem stavebního pouzdra je stavební pouzdro pro jednokřídlé dveře, popřípadě stavební pouzdro pro dvoukřídlé dveře. Nabízíme ovšem i speciální stavební pouzdra a atypická řešení (např. teleskopická pouzdra, stavební pouzdro do zákrytu a další). Rádi Vám pomůžeme s výběrem a se vším poradíme.
Nabízíme tato stavební pouzdra:
stavební pouzdro Alvelis
stavební pouzdro Eclisse
stavební pouzdra JAP

Stavební pouzdra, která zakoupíte v našem obchodě, můžete zkombinovat se dveřmi od jakéhokoliv výrobce dveří, pokud ovšem tento působí na tuzemském trhu. Záleží tedy jedině a pouze na Vašem vkusu a Vašich preferencích.


Stavební pouzdra online prodej

Je Váš čas drahý nebo si dokážete představit spoustu činností, kterým ho rádi budete věnovat namísto objíždění stavebnin a dalších obdobných obchodů? Pak pro Vás nabízíme stavební pouzdra online prodej. V prvním kroku si stavební pouzdra online na našich stránkách objednáte. Následně Vám zašleme fakturu na objednané stavební pouzdro a jakmile bude platba připsána na náš účet, dodáme Vám Vaše stavební pouzdra až k Vám domů (obvykle během 3 všedních dnů).  Jedná-li se o atypické stavební pouzdro, je třeba počítat s trochu delší dodací lhůtou. Pokud zakoupíte stavební pouzdra online, ušetříte mnoho drahocenného času a energie. A věříme, že to oceníte.

Stavební pouzdro JAP, stavební pouzdro Eclisse a stavební pouzdro Alvelis


Na našich stránkách naleznete možnost výběru z následujících značek: stavební pouzdro JAP, stavební pouzdro Alvelis a
stavební pouzdro Eclisse.
Samozřejmostí pro všechny tři výrobce je špičkový záruční i pozáruční servis. My pro Vás rádi zajistíme stavební pouzdro montáž.
Stavební pouzdro Eclisse nabízíme v nejširší škále standardních rozměrů.
Stavební pouzdro Alvelis je cenově nejdostupnějším řešením.
Stavební pouzdra JAP jsou vyráběna v České republice.