Výsledky 1 - 2 z 2

Točité schody

Točité schodiště - čtvercový nebo obdelnikový půdorys

Kombinované točité schodiště s čtcercovým nebo obdelníkovým půdorysem je vhodné do téměř jakéhokoliv interiéru. Jedná se o klasickou kombinaci kovu a dřeva. Schodišťový...

Detail zboží

Točité schodiště - kruhový půdorys

Kombinované točité schodiště s kruhovým půdorysem je určeno do interiéru. Schodišťový stupeň je z masivního bukového dřeva, na výběr je dub, javor či jasan.

Detail zboží

Točité schody

Točité schody, jinak nazývané vřetenové schody, jsou dalším typem nabízených schodů. Točité schody, které naleznete v naší nabídce, jsou kombinací dřeva a kovu. Točité schody jsou vhodné hlavně do menších, omezených prostor (točité schody o průměru 1050 mm - 2200 mm, dále se dělí podle půdorysu - kruhový půdorys, čtvercový půdorys či obdélníkový půdorys). Podobně jako v ostatních případech i zde lze objednat točité schody montáž.

Točité schody kruhové

Kruhové točité schody Vám umožní umístit schody i do velmi malých prostor. Kruhové točité schody lze doplnit dřevěným madlem nebo také plastovým madlem. Dřevěné madlo je dražší - pořizovací cena cca 15.000 Kč, dle délky. Plastové madlo je naopak levnější, i když méně elegantní řešení.

 

Točité schodiště čtvercové

Čtvercové točité schodiště je běžně doplněno dřevěným madlem, jež lze namořit do požadovaného odstínu a pěkně tak sladit s ostatním vybavením bytu či domu. Také točité schodiště čtvercové velmi dobře využije daný prostor.

 

 

Točité schody obdélník