Půdní schody JAP

Upřednostňujete-li české produkty, pak si zvolte půdní schody JAP. Půdní schody JAP jsou na rozdíl od jiných půdních schodů celokovové, což zajišťuje jejich delší bezproblémovou životnost. Půdní schody JAP pořídíte v široké škále standardních rozměrů, nicméně pokud si z nich nevyberete, je možnost objednat si atypické půdní schody. Rádi s Vámi probereme možnosti. 

 

Stahovací půdní schody LUSSO

Stahovací půdní schody Lusso, vyráběné firmou JAP:
stahovací půdní schody LUSSO s dřevotřískovým víkem
protipožární stahovací půdní schody LUSSO: splňují přísné protipožární normy a přispívají tak k vyšší bezpečnosti
zateplené stahovací půdní schody LUSSO: pomohou Vám účinně snižovat náklady za energie

Všechny výše uvedené stahovací schody Lusso jsou vybaveny vysoce kvalitním celokovovým nůžkovým žebříkem. Upozorňujeme, že půdní stahovací schody atypických rozměrů lze zakoupit pouze v základním modelu, nikoliv jako zateplené půdní schody nebo protipožární půdní schody.

 

Montáž půdní schody

Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti montáží (nejen) půdních schodů, a tak Vám budeme rádi nápomocni i poté, co si půdní schody zakoupíte: zajistíme pro Vás odbornou montáž, včetně případných doplňkových stavebních prací. Věříme, že naší nabídky rádi využijete - přece jen montáž půdní schody není zrovna snadná. O důsledcích špatně namontovaných půdních schodů se zde asi netřeba zmiňovat.

Dodací lhůta pro nabízené půdní schody je do týdne. Rozhodnete-li se pro půdní schody montáž, pak očekávejte dodání cca do 2 týdnů.

 

Půdní schody a výlezy

Půdní schody a výlezy JAP jsou vybaveny vrchním poklopem, jenž účinně zabraňuje průniku špíny nebo prachu do vnitřních prostor.