Nerezové zábradlí stavebnice

Vzhledem k tomu, že nerezové zábradlí sestává z mnoha jednotlivých dílů, funguje jako nerezové zábradlí stavebnice. Díky tomu lze nerezové zábradlí uzpůsobit různým interiérům, funkcím... Nerezové zábradlí stavebnice je vysoce flexibilním řešením. Neváhejte si u nás vyžádat další informace k nerezové zábradlí stavebnice a jeho výhodám.

 

Komponenty zábradlí

Nabízíme nejen kompletní zábradlí na klíč, tj. komplety zábradlí, ale také jednotlivé součásti pro nerezové zábradlí, a to: komponenty pro nerezové zábradlí, nerezové sloupky zábradlí, různé kotvení zábradlí, madla pro nerezové zábradlí (nerezové madlo, dřevěné madlo).
Komponenty zábradlí rozdělujeme dle jejich využití a také dle kvality nerezu: nerezové komponenty do interiéru a nerezové komponenty do exteriéru. Logicky jsou na nerezové komponenty zábradlí kladeny mnohem vyšší nároky venku, v proměnlivých povětrnostních podmínkách.

Upozornění: vybíráte-li komponenty zábradlí, nezapomeňte myslet na to, že zvolené komponenty musí být stejné značky jako Vaše zábradlí. V opačném případě hrozí, že vybrané komponenty pro nerezové zábradlí s Vaším zábradlím nebudou kompatibilní. Nebudete-li si čímkoliv jistí, kontaktujte nás. Na Vaše dotazy na nerezové zábradlí jsme připraveni.

Zábradlí

Upřednostňujete-li české výrobky, pak doporučujeme značky zábradlí JAP a zábradlí UMAKOV. Oba výrobci vyrábějí jak nerezové zábradlí, tak i hliníkové zábradlí vysoké kvality a moderního vzhledu.
Nerezové zábradlí se vyznačuje atraktivním vzhledem, špičkovou kvalitou a dlouhou životností.
Nerezové zábradlí je vysoce variabilní co do vzhledu a použitých materiálů, tvarů. Nerezové zábradlí můžete doplnit kulatým či hranatým sloupkem, nerezovým nebo dřevěným madlem, jež lze namořit do mnoha více či méně výrazných odstínů. Nerezové zábradlí může mít různé výplně: pruty, lanka, sklo, grafosklo...

Zábradlí online prodej

Váš čas je cenný a stavíte-li či rekonstruujete, je ještě mnohem vzácnější... Rádi Vám budeme nápomocni při tom, když se s ním rozhodnete šetřit, a proto zajišťujeme prostřednictvím našich webových stránek zábradlí online prodej. Prvním krokem je, že si zábradlí online objednáte, následně od nás obdržíte fakturu, po jejímž zaplacení pak už můžete zábradlí cca během 5 pracovních očekávat. Vše rychlé a snadné - nemusíte opustit vůbec Váš dům, přijedeme naopak my za Vámi, bude-li to potřeba. To samé platí pro komplety zábradlí - prostě si pořídíte komplety zábradlí online. Rádi zařídíme také montáž zábradlí.

Celoskleněné zábradlí

Celoskleněné zábradlí je kombinací následujících částí: nerezové sloupky, dřevěná madla, skleněná výplň. Celoskleněné zábradlí je krásným a nadčasovým prvkem interiéru, společně se schody se může celoskleněné zábradlí stát dominantním prvkem interiéru. Celoskleněné zábradlí je možné dle potřeby upravit, zajišťujeme také celoskleněné zábradlí montáž.